Orbitkey – Organizatorul de birou portabil si personalizabil

Orbitkey – Organizatorul de birou portabil si personalizabil

In fiecare luni si vineri, de la 9:30 la Itsy Bitsy FM in cadrul emisiunii „Happy Music cu Marius”, Cristian Lacraru de la Scoala IT, ne dezvaluie noutatile in tehnologie si IT. 

Luni, Cristian ne-a vorbit despre Orbitkey Nest, un organizator de birou portabil și personalizabil, cu încărcător wireless încorporat. Nest vă va ajuta să fiți mai ordonați și să vă organizați – permițându-vă să fiți mai productiv și mai eficient la locul de muncă.

Printre caracteristicile acestuia enumerăm: încărcare prin wireless care îți permite să îți încarci dispozitivele cât timp lucrezi, design funcțional cu separatoare mobile prin care îți poți organiza obiectele după ordinea dorită, spațiu pentru carduri și un buzunar elastic pentru diverse si un suport extern pentru pix și agendă.